Pojemniki do selektywnej zbiórki

 

Nasza oferta obejmuje pojemniki do zbiórki, segregacji i sortowania odpadów z: tworzyw sztucznych, metalu, szkła, papieru i mieszanych. Produkujemy pojemniki o pojemności 1,5m3, 1,8m3 i 2,5m3.

Ponadto oferujemy pojemniki na zużyte baterie, do zbiórki leków przeterminowanych i szpitalne oraz pojemniki na piasek i sól itp.

Nasze wyroby produkowane są z żywic zbrojonych włóknem szklanym (trudnopalne), co sprawia, że są one mocne, sztywne i wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. W przeciwieństwie do zbiorników zbudowanych z metalu są lekkie i nie korodują. Pojemniki są dostępne w różnych kolorach w zależności od rodzaju odpadów i przeznaczenia.

Oznakowane są wg wymogów i życzeń zamawiającego. Napisy oraz różnego rodzaju oznaczenia mogą być wtapiane w ścianie zbiornika, co czyni je bardzo trwałymi lub w formie naklejek.

Nasze pojemniki do segregacji 1,5m3, 1,8m3 i 2,5m3 przystosowane są do rozładunku w systemie HDS i przy zastosowaniu mechanizmu dwu-hakowego pozwalają na jednoosobową obsługę.

W ofercie posiadamy również pojemniki do zbiórki odpadów wykonane z polietylenu o pojemnościach od 60 do 1100 l.