O firmie

 

Szanowni Państwo,

 

EKOTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Jarosławiu to rodzinna firma, która rozpoczęła działalność w 1999 r. Naszą misją jest tworzenie produktów, które mają służyć ludziom i środowisku. Przez ponad 20 lat istnienia zdobyliśmy ogromne doświadczenie w dziedzinie kompozytów i termoformowania tworzyw sztucznych. Produkty nasze spotkać można na wszystkich kontynentach.

 

Działalność rozpoczęliśmy od produkcji jednego modelu pojemnika do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Obecnie możemy pochwalić się wyprodukowaniem ponad 100 000 szt. w wielu  wzorach.

Uczestnictwo pracowników Spółki w sympozjach, szkoleniach branżowych i targach zaowocowało zdobyciem i poszerzeniem specjalistycznej wiedzy, nawiązaniu licznych kontaktów biznesowych. Dzięki temu dziś możemy pochwalić się udziałem w wielu projektach, m.in. w branży: motoryzacyjnej, transportowej, stoczniowej, paliwowej, budowlanej, sanitarnej, turystyczno-rekreacyjnej ,opakowań i wielu innych.

 

Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze oraz zastosowaniu surowców renomowanych firm nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, popartą nagrodami i certyfikatami, w tym od wielu lat ISO 9001:2015.

 

Łączna powierzchnia hal produkcyjnych to prawie 5000 m2. Wykorzystujemy nowoczesny i stale powiększany park maszynowy oraz nowoczesne biuro projektowe, które pozwala realizować skomplikowane zlecenia od A do Z.

Od 2010 r. produkujemy elementy wykonywane metodą termoformowania próżniowego.


Nasze atuty to:

  • doświadczenie – ponad 20 lat
  • pozycja na rynku -  lider w branży
  • jakość – poparta certyfikatami
  • kompleksowość – od projektu po gotowy wyrób 
  • stabilność - dostaw i cen
  • własny transport

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą oraz zapraszamy do współpracy.

 

 

 

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2023

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2023

 

Trwa XXII edycja Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2023. Nasza Firma jest uczestnikiem tegorocznej edycji.

Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo przedsiębiorstw naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych.

Organizatorem wydarzenia jest już po raz dwudziesty drugi Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego i Wojewodą Podkarpackim. Tegoroczną edycję Patronatem Honorowym objął Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Tomasz Grodzki oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Partnerem Konkursu jest Województwo Podkarpackie.

Kryteria oceny, szacowne gremium Kapituły, obiektywność oceny kandydatów, oprawa towarzysząca konkursowi sprawiły, że „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” jest najważniejszym wyróżnieniem gospodarczym, przyznawanym przedstawicielom podkarpackiego biznesu.

Szczegółowe informacje na temat Konkursu oraz laureatów na stronie internetowej: www.png.pl

 

 

 

 Formularz kontaktowy

 

Wyślij formularz by otrzymać więcej informacji lub bezpłatną wycenę. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!


Zapoznałem się z klauzulą informacyjną     więcej >
Formularz kontaktowy